Aadress: Kastani 20, Kuressaare, 93815
Hooldekodu juhataja: Kaie Lepp
Telefon: 515 3114

Ööpäevaringne telefon: 5127148

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Avaldus: docx pdf odt

Raamatupidaja: Aili Saar
Telefon: 53418618
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Hooldekodu Saaremaa Valss avas uksed 1.juunil 2016.a. Hooldekodusse koha saamiseks on vaja esitada avaldus (laadia alla avaldus siit: docx pdf odt). Avalduse võib täita ja allkirjastada paberil ja saata Kastani 20, Kuressaare 93815. Avalduse võib esitada ka digitaalselt allkirjastatuna, saates selle e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Hooldekodu ööpäeva maksumus on 22,30 eurot. Sellele summale lisandub retseptiravimite ja mähkmete tasu. Kui klient viibib hooldekodust eemal ( haiglas või lühiajaliselt kodus), siis arvestatakse maha toidupäeva maksumus.

Meil on elamiseks 2-kohalised toad,  lamajatele on 4-kohalised toad. Igas toas on teler, soovi korral võib oma teleri kaasa võtta. Süüa saab 3 korda päevas. Majas on lift  korruste vahel liikumiseks. Söögisaal on teisel korrusel. Hooldekodul on sisehoov,  kuhu pääseb mööda kaldteed. Seal on teerajad, istepingid, purskkaev.

Majas on olemas ka nn.elutoad, kuhu minnakse vabal ajal: istuma, lugema, vestlema, koos telerit vaatama või lauamänge mängima.

Hooldekodul on ratastoolid, rulaatorid ( nii kõrged kui madalad), käimisraamid, tulla võib ka oma abivahendiga.