Lapsehoolduspuhkuselt on tagasi lastekaitsetöötaja Kristi Mägi-Sepp ja keskkonna peaspetsialist Kairi Niit

Alates 18. septembrist on Lääne-Saare sotsiaalosakonna ridades tagasi lastekaitsetöötaja Kristi Mägi-Sepp. Kristi töötas varasemalt Kaarma vallas sotsiaalpedagoog-lastekaitsetöötajana. Tema kabineti leiate vallamaja esimeselt korruselt.

Lastekaitsetöötaja teeb koostööd ka teiste erialade spetsialistidega nagu näiteks arstid, õpetajad, noorsootöötajad, psühholoogid, politsei jne.  Lastekaitsetöötaja oskab hinnata, milliseid spetsialiste on mõistlik konkreetse mure lahendamiseks abistamisprotsessi kaasata.

Igal lapsel on õigus turvalisele lapsepõlvele, täiskasvanu hoolele ja armastusele, ea- ja võimetekohasele arengule, haridusele ja puhkusele. Lapsevanematel on õigus riigi ja ühiskonna toele ja abile laste eest hoolitsemisel.

Ka laps, kes ei ole otseses hädaohus, võib olla abi vajav. Näiteks, kui laps elab üksi, on kodust ära jooksnud, ei täida koolikohustust, veedab päevi ilma järelevalveta jne.

Lapse abi ja kaitseta jäämise eest vastutab igaüks, kes märkab lapse abivajadust, kuid ei anna sellest teada. Abivajavast lapsest tuleb teatada politseile või kohaliku omavalitsuse lastekaitsetöötajale.

Ära karda pöörduda lastekaitsetöötaja poole!

Kristi Mägi-Sepp

Kristi tagasi tööl.jpg

 

Oktoobri algusest on Lääne- Saare arendus- ja ehitusosakonna ridades tagasi keskkonna peaspetsialist Kairi Niit. Kairi töötas ka varasemalt Kaarma vallas keskkonna peaspetsialistina. Tema kabineti leiate vallamaja kolmandalt korruselt.

Keskkonna peaspetsialistina jätkab ta muuhulgas ka enda asendaja Tiina Orava tööülesannete lõpule viimisega, mistõttu palume kodanikelt mõistvat suhtumist ja kannatlikku meelt. Kairi on end hetkeolukorraga juba edukalt kurssi viinud ja kõik küsimused saavad kindlasti ka vastuse.

Édaspidi palume keskkonna teemaliste küsimustega pöörduda keskkonna peaspetsialist Kairi Niit poole: tel. 452 0468 ja email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kairi Niit.JPG