NB! Registreerimine lõppenud! Registreerimine eterniidi kogumisringil äraandmiseks

NB! Seoses mahtude täitumisega on eelregistreerimine lõppenud!

Registreerimine eterniidi kogumisringil äraandmiseks

Lääne-Saare ja Pihtla vald osalevad SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse projektis "Eterniidijäätmete kogumisringide korraldamine Lääne-Saare ja Pihtla vallas 2017".

Veebruarikuus kogusime andmeid orienteeruva koguse paika panemiseks. Käesolevaks hetkeks on olemas positiivne rahastusotsus ning toimub eeltöö kogumisringi korraldamiseks.

Esialgsest (veebruarikuus kogutud andmed) nimekirjast paljud soovisid oma eterniidikoguse varem ära anda, mil toimus eterniidi äraandmine Kudjape jäätmejaama. Sellega seoses on võimalus uuteks registreeringuteks.

Uusi registreeringuid võtame vastu kuni  18. september 2017 või kogutavate eterniidijäätmete koguse täitumiseni (ca 50 tonni kahe valla peale kokku). Registreerimisel tuleb lisaks isiku - ja elukohaandmetele teatada ka äraantavate eterniidiplaatide  arv ning kas on tegemist suurte (mõõdud ca 1,75m x 1,13m, kaal ca 25 kg) või väikeste eterniidiplaatidega (mõõdud ca 1,2m x 0,7, kaal ca 8 kg). Kampaanias osalemise eelduseks on see, et majapidamine oleks liitunud korraldatud jäätmeveoga (kas on kehtiv jäätmeveoleping OÜ-ga Prügimees, valla poolt kinnitatud vabastus jäätmeveost või on sõlmitud jäätmeveo ühismahutite kokkulepe).

Eterniidijäätmete kogumispunktid on järgnevad:

 Lääne-Saare vallas

1. Lümanda keskuse parkla;

2. Kärla teeninduskeskuse parkla;

3. Muratsi pakendikonteinerite kogumisplats;

4. Aste Coop Konsumi kaupluse esine plats/parkla;

5. Nasva Ülejõe tänava parkla.

Pihtla vallas

6.         Kõljalas

7.         Pihtla vallamaja juures

Eterniidi kogumispunkti toomisel palume arvestada järgnevaga:

  1. Eterniidi peab elanik ise oma transpordivahendiga kogumispunkti tooma;
  2. Eeterniidijäätmed lappida kogumispunktis asuvasse jäätmekonteinerisse.

Kogumisringi toimumisaeg täpsustumisel (toimub septembri lõpu- või oktoobrikuu nädalavahetustel, 2017). Täpsematest kuupäevadest ja kellaaegadest teavitatakse maakonnalehtede ja teiste teabevahendite kaudu.

NB! Eterniidijäätmeid vastuvõtt toimub ainult elanikelt, kes on ennast eelnevalt registreerinud ning selles koguses, mida on eelnevalt teatatud.

Registreerimine ja info:

Lääne-Saare Vallavalitus – Tiina Orav, tel. 45 20 468, 51 979 733 ,  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.