PUHKAJAD

Katrin Hämelainen 15.09.-21.09.2017

Peeter Nugin 11.09.-19.09.2017

Liivi Nurja 07.09.-18.09.2017

Ervin Raudsik 08.08.-18.09.2017

Pille Mägi 11.09.-17.09.2017

Aarne Põlluäär 15.09.2017

Merike Lipu 14.09-15.09

LÄÄNE-SAARE VALLAVALITSUSE NÄDALAKAVA 11.09.-17.09.2017

Esmaspäev, 11. september

9.00 Majakoosolek

9.00-11.00 Haridusnõunik Maiu Raun osaleb uue liikumisõpetuse ainekava tutvustaval seminaril Kuressaare Gümnaasiumi õppekeskuses Osilia

Teisipäev, 12. September

10.00 Vallavalitsuse istung

Kolmapäev, 13. September

9.00 Ehitusosakonna koosolek

10.00 Vallavanem Tiina Luks ühinemise juhtrühma koosolekul

Neljapäev, 14. September

Reede, 15. September



Vallamaja kontaktid

Registrikood: 75038977
Aadress: Marientali tee 27, Kuressaare 93820
Telefon: 452 0450
E-post: vald@laanesaare.ee

Tööaeg

E,K,N 08:00 - 17:00
T 08:00 - 18:00
R 08:00 - 13:00
Lõuna 12:00 - 12:30

Kärla Teeninduskeskus

Aadress: Pargi 1, Kärla 93501

Telefon: 452 0450

E-post:vald@laanesaare.ee

Tööaeg

E,K,N 08:00 - 17:00
T 08:00 - 18:00
R 08:00 - 13:00
Lõuna 12:00 - 12:30

Lümanda Teeninduskeskus

Aadress: Keskusehoone, Lümanda küla 93301
Telefon: 4520450
E-post:vald@laanesaare.ee

Tööaeg

E,K,N 08:00 - 17:00
T 08:00 - 18:00
R 08:00 - 13:00
Lõuna 12:00 - 12:30